Konsultant Business Development Center

Marimex Sp. z o.o. Sp. K.

Libertów k. Kraków, Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

telefoniczne i/lub mailowe umawianie spotkań w salonie samochodowym lub serwisie,

prowadzenie doraźnych telefonicznych kampanii sprzedażowych,

telefoniczną weryfikację i aktualizację baz danych,

telefoniczne i/lub mailowe informowanie Klientów o kampaniach promocyjnych,

telefoniczną i/lub mailową obsługę Klienta,

udzielanie wsparcia technicznego za pośrednictwem telefonu bądź poczty elektronicznej,

współpracę z innymi działami organizacji w celu optymalizacji procesów sprzedażowych i serwisowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenia w zakresie pracy w strukturach telemarketingu (sprzedaż i pozyskiwanie klienta) oraz w obsłudze klienta; mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług,

chęci i gotowości do rozwijania swoich umiejętności pozyskiwania Klienta,

determinacji w działaniu,

ponadprzeciętnej inicjatywy i samodzielności w działaniu,

bardzo wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

gotowości do podjęcia pracy wielozadaniowej,

umiejętności rozwiązywania problemów,

znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodznie,

umowę o pracę po okresie próbnym,

udział w innowacyjnym projekcie,

możliwość rozwoju zawodowego.

pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

Firma Marimex Sp. z o.o. Sp. Kom. od 15-tu lat związana jest z Oplem i n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi