Konsultant Biura Obsługi Klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Wsparcie Klientów w szybkim rozwiązaniu zgłoszeń przekazanych do Biura Obsługi Klienta
  • Obsługa zapytań Klientów związanych z usługami zarządzania najmem
  • Obsługa, monitorowanie oraz archiwizacja zgłoszeń w systemie CRM
  • Współpraca z innymi działami firmy: rozliczeń, wsparcia sprzedaży, wsparcia najmu
  • Dbanie o terminowe regulowanie zobowiązań przez Klienta
  • Udział w projektach sprzedażowych

  • W sytuacjach kryzysowych zachowujesz zimną krew
  • Potrafisz zjednać sobie ludzi
  • Posiadasz min. średnie wykształcenie (mile widziani studenci)
  • Poszukujesz pracy w trybie zmianowym
  • Trafne doradzanie nie jest Ci obce
  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista
  • Dodatkowo interesuje Cię branża Nieruchomości

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Współpracę z młodym, dynamicznym i koleżeńskim zespołem
  • Przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
  • Wynagrodzenie stałe
  • Współpracę w formie umowy zlecenie lub działalności gospodarczej
  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju
  • Pakiet opieki medycznej
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK

Numer referencyjny: KBOK/MZ/LDZ/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.