Administration Personnel Services Sp. z o.o.

KONSULTANT BACK OFFICE

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • Prowadzenie korespondencji elektronicznej oraz kontakt telefoniczny z klientami operatora komórkowego
  • Udzielanie informacji i rozwiązywanie spraw związanych z produktami, płatnościami, zagadnieniami technicznymi, skargami itp.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność swobodnego formułowania wypowiedzi pisemnych i ustnych
  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji
  • Pozytywne nastawienie do pracy z klientem
  • Gotowość do współpracy przedpołudniami i popołudniami (poniedziałek – piątek), z jednoczesną możliwością elastycznego układania harmonogramu

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie (z opłacanymi składkami na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne)
  • Szkolenie wdrożeniowe (10 dni roboczych)
  • Stawka podstawowa 14 zł brutto/h, z dodatkami jakościowymi)
  • Lokalizacja w centrum Poznania
  • Możliwości awansu w drodze rekrutacji wewnętrznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.