Konsultacje w prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień

Kompendium24

Konstancin- Jeziorna, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:

Specjalizacja: Psychiatria

Centrum Medyczne MediLife zatrudni lekarza specjalistę psychiatrę lub lekarza w trakcie specjalizacji z psychiatrii do pracy w prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień w Konstancinie- Jeziorna pod Warszawą.

Opis stanowiska: udzielanie świadczeń medycznych, konsultacje lekarskie pacjentów Ośrodka Leczenia Uzależnień w trybie weekendowym/świątecznym. Dni i godziny pracy do uzgodnienia.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na umowę zlecenie lub kontrakt
- elastyczne godziny pracy
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość pracy również w innych placówkach Medilife w Piasecznie i/lub Otwocku (ZLŚ, PLU, PZP)

Wymagania:
- specjalizacja z psychiatrii lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zapraszamy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.