Konstruktor urządzeń cieplnych

Ensore Sp. z.o.o SKA

Zielona Góra, lubuskie

Ludzie z pasją szukają ludzi z energią.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Zielonej Góry. Naszą pasją jest kreowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie wytwarzania odnawialnej energii. Wyniki naszej pracy pozwalają pozytywnie wpływać na środowisko naturalne. Podważamy status quo z myślą o przyszłości. Zapraszamy Cię do wsparcia naszych działań w celu zapewnienia dostępu do najnowszej technologii wytwarzania odnawialnej energii konsumentom w Polsce i za granicą. Dołącz do zespołu, który pogłębia wiedzę i kompetencje na dodatkowych szkoleniach. Filarem naszego sukcesu jest dobra organizacja, inicjatywa oraz motywacja do tworzenia nowych, przyszłościowych rozwiązań. Jeśli tak jak my jesteś nastawiony na rozwój, współpracę zespołową a do tego angażujesz się w to co robisz to aplikuj do nas na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Prace nad konstruowaniem urządzenia oraz komponentów urządzeń cieplnych i kogeneracyjnych
  • Współpraca z zespołem prowadzącym prace badawczo-rozwojowe oraz konstrukcyjne nad urządzeniami
  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, ulepszeń na bardzo wysokim poziomie
  • Optymalizacja konstrukcji urządzeń i komponentów m.in. pod względem efektywności, kosztów, niezawodności oraz realizowania procesów produkcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Osobisty rozwój przy innowacyjnym projekcie technologicznym o dużym potencjale
  • Stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę w pracy

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 5-7 lat doświadczenia, w konstruowaniu kotłów bądź urządzeń kogeneracyjnych, cieplnych
  • Wiele ukończonych i wdrożonych z sukcesem do produkcji i użytkowania projektów
  • Zdolność projektowania i konstruowania na światowym poziomie
  • Umiejętność i doświadczenie w optymalizacji rozwiązań, pod względem kosztowym oraz na potrzeby procesu produkcyjnego i współpracy z zespołami wykonawczymi
  • Doświadczenie w pracy z instalacjami urządzeń – hydrauliczne, pneumatyczne, wymienniki ciepła, przenośniki, armatura itp.
  • Kompetencje do prowadzenia obliczeń cieplnych oraz przepływowych
  • Umiejętność i chęć pracy zespołowej, skoncentrowanie na wspólnym wyniku
  • Wysoka odpowiedzialność, zaangażowanie, duży zapał do działania
  • Nastawienie na rozwój, inicjatywa
  • Zainteresowanie tematami odnawialnej energii i efektywności energetycznej / innowacjami

Mile widziane:

  • Doświadczenia zebrane z eksploatacji urządzeń oraz optymalizacji i rozwoju urządzeń
  • Doświadczenie w pracach testowych i rozwojowych