Polska Grupa Odlewnicza S.A.

Konstruktor

Od: Polska Grupa Odlewnicza S.A.
Miejsce pracy: Śrem

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Praca na produkcji

KLUCZOWE OBOWIĄZKI

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej oprzyrządowania do obróbki skrawaniem,
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości  i kosztów wykonania oprzyrządowania do obróbki skrawaniem
  • Opracowywanie kalkulacji i wycen oprzyrządowania do obróbki
  • Normowanie procesu technologicznego oraz nadzór nad realizacją
  • Współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom
  • Wsparcie technologiczne dla pracowników działu obróbki skrawaniem
  • Dobór narzędzi skrawających i oprzyrządowania technologicznego
  • Kompleksowe prowadzenie nowych uruchomień
  • Optymalizacja procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem
  • Umiejętność wykorzystanie oprogramowania CAD do tworzenia rysunków i dokumentacji oprzyrządowania
  • Doświadczenie w procesach obróbki skrawaniem na obrabiarkach
  • Znajomość pakietu programów MS Office
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • Otwartość na nowe rozwiązania
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERTA

  • ciekawa praca w stabilnej, wielkopolskiej firmie
  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • zdobycie atrakcyjnego doświadczenia zawodowego