ZETKAMA Sp. z o.o. ZETKAMA Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Mangata Holding S.A. zatrudniającej blisko 2 000 pracowników. Od ponad 70 lat zajmujemy się produkcją armatury przemysłowej i odlewów żeliwnych. Stale rozwijamy nasze konstrukcje i wdrażamy nowe produkty. Aktualnie poszukujemy Konstruktora, który dołączy do naszego zespołu w Sosnowcu.

Konstruktor

Miejsce pracy: Sosnowiec
ZETKAMA Sp. z o.o.

Główne zadania

  • badanie charakterystyki pracy nowych oraz obecnych konstrukcji zaworów bezpieczeństwa wg norm PN-EN oraz ASME
  • opracowywanie planów badawczych
  • projektowanie nowych konstrukcji zaworów bezpieczeństwa zgodnie z dyrektywą PED i normami ASME
  • dobór materiałów na nowe konstrukcje zgodny z normami PN-EN oraz ASME
  • projektowanie i dobór sprężyn
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej 2D i 3D w programie CAD (Solid Edge)
  • opracowywanie dokumentacji technicznej nowych i obecnych wyrobów
  • doradztwo oraz wsparcie techniczne i szkoleniowe odnośnie wdrażanego i produkowanego asortymentu
  • gromadzenie informacji rynkowych o wyrobach własnych i konkurencyjnych
  • przygotowywanie materiałów produktowych firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • znajomość obsługi oprogramowania CAD 3D (preferowany Solid Edge),
  • mile widziana znajomość oprogramowania CAE
  • znajomość zasad konstruowania i rysunku technicznego
  • podstawy w przeprowadzaniu oraz analizowaniu symulacji przepływowych i wytrzymałościowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ale nie jest to warunek konieczny
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej, kreatywność

Oferujemy

  • stabilną pracę - działamy z sukcesami na rynku ponad 70 lat!
  • samodzielne stanowisko pracy, możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań
  • rozwój zawodowy poprzez prowadzenie ciekawych projektów konstruktorskich
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowane posiłki w kantynie pracowniczej, program grupowego ubezpieczenia, świadczenia z Funduszu Socjalnego: m. in. świadczenia urlopowe, piknik rodzinny, paczki mikołajkowe dla dzieci, wycieczki rodzinne
  • udział w szkoleniach oraz dostęp do platform e-learningowych
  • zgrany zespół współpracowników i przyjazną atmosferę pracy - ponad 50% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)

Chętnie Cię poznamy. Nie wahaj się ani chwili i prześlij nam swoje CV. Może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zapewniamy pełną poufność wszystkich złożonych ofert w trakcie i po procesie rekrutacyjnym.