KONSTRUKTOR

WORTHINGTON

Slupsk, pomorskie

WORTHINGTON

KONSTRUKTOR

Od: WORTHINGTON
Miejsce pracy: Slupsk

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji

WORTHINGTON INDUSTRIES

właściciel spółki STAKO, światowy lider w produkcji zbiorników ciśnieniowych, poszukuje odpowiedniego kandydata do pracy na stanowisku:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Słupsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie/konstruowanie zbiorników ciśnieniowych LPG (branża automotive).
  • Wykonywanie obliczeń konstrukcji stalowych oraz dokumentacji konstrukcyjnej.
  • Bezpośredni kontakt z klientem w zakresie kompletownia dokumentacji projektowej.
  • Współuczestnictwo w analizie ofert.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata.
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych– mile widziane.
  • Biegła znajomość i umiejętność obsługi programu Solid Edge ST.
  • Znajomość branży automotive oraz norm ISO/TS 16949.
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację.
  • Doświadczenie we współpracy z jednostkami certyfikującymi – mile widziane.
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość narzędzi FMEA, SPC, MSA.
  • Znajomość zagadnień APQP.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej Spółce.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wsparcie pracowników Centrali - możliwość wymiany doświadczeń w ramach Dywizji.