ManpowerGroup Sp. z o.o.

Konstruktor

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Projektowanie modeli 3D z elementów metalowych na podstawie konceptu przygotowanego przez Dział Kreatywny
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad procesem produkcji i terminowością wykonania
  • Kontrola jakości i zgodności z dokumentacją techniczną
  • Współpraca z wykonawcami
  • Raportowanie

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w firmie międzynarodowej
  • Umowę o pracę tymczasową na okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Dużą różnorodność zadań
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży metalowej
  • Umiejętność projektowania w programach 3D-CAD (mile widziane Solid Works)
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (w tym słownictwo branżowe)
  • Zdolność zarządzania swoim czasem pracy
  • Znajomośc branży POS będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials