Opis stanowiska pracy

Firma SUNEX S.A. czołowy producent rozwiązań w dziedzinie techniki solarnej, poszukuje osób z wykształceniem technicznym na stanowisko:

Konstruktor

U kandydatów składających swoją aplikację mile widziana jest:

  1. Znajomość rysunku konstrukcyjnego;
  2. Znajomość zagadnień konstrukcyjnych, produkcyjnych, branżowych (technika grzewcza);
  3. Prawo jazdy kat. B;
  4. Dyspozycyjność;
  5. Pasja do w/w tematyki;

Spółka oferuje:

  1. Ciekawą pracę pełną nowych wyzwań;
  2. Możliwość realizacji własnych pomysłów;
  3. Dostęp do parku produkcyjnego i laboratorium badawczego;
  4. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  5. Możliwość awansu na inne stanowiska pracy takie jak miedzy innymi: Menadżer Projektu, Kierownik działu konstrukcyjnego, Brygadzista, Mistrz produkcji

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

SUNEX S.A. jest czołowym producentem rozwiązań w dziedzinie techniki so... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Badania / Rozwój