OTTO Work Force OTTO Work Force

Konstruktor

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w budowie baz suszarniczo-magazynowych, OTTO HR Solutions poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Konstruktor

Nr ref. JA/KA/04/15

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie projektów nowych produktów w oparciu o katalog gotowych podzespołów

• Merytoryczny nadzór nad projektami w zakresie konstrukcji stalowych

• Wprowadzanie udoskonaleń i usprawnień konstrukcyjnych

• Opracowywanie dokumentacji technicznej nowych produktów oraz dbałość o jej wysoką jakość

• Zarządzanie dotychczasową dokumentacją konstrukcyjną oraz analiza przyjętych rozwiązań

• Nadzór nad montażem zatwierdzonych projektów

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość samodzielnej realizacji złożonych projektów

• Stały rozwój zawodowy

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Sprawna obsługa programów konstrukcyjnych, doświadczenie w pracy z programami 3D (AutoCad, SoldEdge, Ansys) będzie dodatkowym atutem

• Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Wiedza z zakresu projektowania konstrukcji stalowych

• Staranność, uczciwość oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji (CV) poprzez przycisk APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.