Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Jelenia Góra

Główne zadania:

• Projektowanie podzespołów motoryzacyjnych zgodnych z wymaganiami klienta oraz normami przedsiębiorstwa,

• Poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację produkcji podzespołów,

• Tworzenie dokumentacji projektowej,

• Wprowadzanie modeli do bazy danych, aktualizacja danych,

• Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie rozwoju produktu,

• Bieżący kontakt z Klientem

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne,

• Doświadczenie w projektowaniu podzespołów i rozwiązań dla branży motoryzacyjnej,

• Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CATIA,

• Samodzielność, terminowość

• Komunikatywność, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

• Znajomość języka niemieckiego,

• Dyspozycyjność do wyjazdów do Klienta,

• Znajomość języka angielskiego – mile widziana.Oferujemy:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

• Możliwość rozwoju zawodowego w tym liczne szkolenia i kursy,

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w okolicach

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM . W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria