Konstruktor Wiodący

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Dla naszego Klienta wiodącego lidera na rynku nowoczesnych i niestandardowych rozwiązań w dziedzinie transportu bliskiego, OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: MG/KW/10/2014

Obowiązki:

  • merytoryczny nadzór nad pracami projektowymi w zakresie konstrukcji maszyn;
  • opracowanie dokumentacji technicznej nowych produktów, maszyn i urządzeń;
  • doskonalenie rozwiązań konstrukcyjnych, wprowadzanie usprawnień i innowacji;
  • poszukiwanie nowatorskich rozwiązań;
  • udział w wypracowaniu koncepcji nowych projektów;
  • opracowanie typoszeregu produktu;
  • współudział w przygotowaniu procedur projektowania przyrządów;
  • udział w określaniu kierunków rozwoju firmy i produktów;
  • dbałość o wysoką jakość dokumentacji projektowej;
  • krytyczna analiza dokumentacji konstrukcyjnej i przyjętych rozwiązań;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne);
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego konstruktora w branży maszynowej;
  • umiejętność prowadzenia obliczeń wytrzymałościowych elementów konstrukcji i maszyn;
  • umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym i ekonomicznym;
  • dobra znajomość norm zharmonizowanych z dyrektywą maszynową 2006/42/WE;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • znajomość języka angielskiego;
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • możliwość współuczestnictwa w opracowaniu publikacji w zakresie różnego rodzaju innowacyjnych rozwiązań technicznych;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz samodzielnej realizacji złożonych projektów przy jednoczesnym wsparciu doświadczonego zespołu;
  • stały rozwój zawodowy
  • udział w realizacji innowacyjnych i jednostkowych projektów
  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.