Konstruktor w Dziale Technicznym

HOSTEN POLSKA Sp. z o.o. Sp. k

26-600 Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• projektowanie wyrobów, urządzeń i oprzyrządowania technologicznego
• opracowanie dokumentacji projektowej 3D CAD oraz dokumentacji wykonawczej
• udział w realizacji projektów, w wykonaniu prototypów i oprzyrządowania
• testowanie wdrażanych rozwiązań i wyrobów

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, budowa maszyn albo wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów i oprzyrządowania technologicznego
• predyspozycje i zainteresowania w zakresie projektowania z wykorzystaniem programów CAD
• znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych i aluminium
• znajomość oprogramowania wspomagania projektowania 3D CAD, np. SolidWorks
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• dodatkowym atutem będą umiejętności pracy z programami graficznymi i tworzenia stron internetowych
Oferujemy
• pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi projektowania przestrzennego
• pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
• możliwość realizacji ambitnych projektów
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• wynagrodzenie wprost proporcjonalne do wiedzy i umiejętności kandydata

Prezentacja firmy

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria