Opis stanowiska pracy

  • Umiejętności tworzenia projektów w programach AutoCAD, Inventor.
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych.
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej.
  • Wsparcie techniczne dla produkcji.
  • Branie czynnego udziału w imprezach targowych w kraju jak i za granicą.
  • Stałe poszerzanie wiedzy na temat projektowanych maszyn oraz ich zastosowania.
  • Współpraca z działem handlowym w zakresie zaawansowanego wsparcia/doradztwa technicznego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

  • Szkoła techniczna (preferowane wyższe wykształcenie) lub doświadczenie adekwatne do stanowiska pracy.
  • Minimum 2–letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora.
  • Umiejętność swobodnego posługiwania się oprogramowaniem CAD.
  • Umiejętność modelowania bryłowego 3D.
  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej: schematy elektryczne, rysunek techniczny.
  • Doświadczenie w branży związanej z obróbką skrawaniem metali z wykorzystaniem parku maszynowego (CNC) oraz w branży wykonania konstrukcji spawanych, jak i ich optymalizacji.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Zdolność organizacji oraz odpowiedzialność w podejmowanych zadaniach.
  • Wysoka motywacja własna, dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

TEKNAMOTOR Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma produkująca maszy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji