Konstruktor urządzeń wentylacyjnych

DOSPEL Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie i wdrażanie nowych urządzeń i rozwiązań konstrukcyjnych;
  • opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • nadzór techniczny nad wykonywanymi urządzeniami;
  • bieżące rozwiązywanie problemów technicznych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewny),
  • doświadczenia w projektowaniu maszyn i urządzeń - min. 1 rok,
  • znajomości programu AutoCad oraz SolidWorks,
  • wiedzy z zakresu mechaniki, wymiany ciepła, projektowania urządzeń i wentylacji,
  • umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności, zaangażowania, kreatywności,
  • rzetelności w realizacji projektów,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości j. angielskiego,
  • prawa jazdy kat B,
  • bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, prężnie działającym zespole.
  • stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

Dospel Comfort - wentylatory, kratki wentylacyjne, centrale z rek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne