Opis stanowiska pracy

PPH Juka Sp.j z siedzibą w Niepołomicach jest wieloletnim, renomowanym, uznanym w Polsce jak i za granicą producentem urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko

Konstruktor Urządzeń Chłodniczych

Miejsce pracy: Niepołomice (okolice Krakowa)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i produkcyjnej urządzeń chłodniczych znajdujących się w profilu produkcyjnym JUKA
  • Pilotowanie wytworzenia prototypu
  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej i jej weryfikację
  • Współuczestnictwo w badaniach wyrobów i prototypów
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym urządzeń chłodniczych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek chłodnictwo)
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Inventor
  • Predyspozycje organizacji pracy i nadzoru nad grupą ludzi
  • Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania i eksploatacji urządzeń chłodniczych
  • Kreatywność i dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego miele widziana

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość mieszkania służbowego

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Prezentacja firmy

Juka Sp. z o.o. Sp. k.(www.juka.com.pl) z siedzibą w Niepołomicach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca dla studenta