Konstruktor Unigraphix NX/ CATIA

Progresso Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor Unigraphix NX / CATIA
Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • Projektowanie podzespołów motoryzacyjnych zgodnych z wymaganiami klienta oraz normami przedsiębiorstwa,
  • Poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację produkcji podzespołów,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Wprowadzanie modeli do bazy danych, aktualizacja danych,
  • Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie rozwoju produktu,
  • Bieżący kontakt z Klientem.

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu podzespołów motoryzacyjnych, minimum 3 lata,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechatronika lub mechanika,
    Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD - NX i Catia V5,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność zarządzania dokumentacją projektową – PDM,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw europejskich,
  • Samodzielność, sumienność, terminowość,
  • Komunikatywność, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym liczne szkolenia i kursy.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria