Konstruktor (Tworzywa Sztuczne)

SPRING PROFESSIONAL

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zakres zadań stojąsych przed osobą pracującą na tym stanowisku:

  • Analiza proponowanych przez Klienta konstrukcji, specyfikacji, instrukcji oraz innych danych dotyczących produktów w celu oceny możliwości i kosztów produkcji.
  • Wprowadzanie modyfikacji w konstrukcji produktu.
  • Wdrażanie nowych projektów do produkcji.
  • Projektowanie rozwiązań produktu w zgodności z założeniami Klienta.
  • Nadzór nad procesem produkcji prototypu oraz modeli.
  • Tworzenie finalnej dokumentacji technicznej - rysunków, i specyfikacji.
  • Opracowanie listy komponentów niezbędnych do produkcji finalnego produktu.

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne.
  • Masz doświadczenie w pracy przy projektowaniu elementów plastikowych.
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w programach do projektowania (SolidWorks, NX, PTC Creo).
  • Dobrze znasz język angielski.
  • Posiadasz zdolności analityczne, jesteś dokładny, systematyczny i terminowo wykonujesz powierzone obowiązki.
  • Masz dobrą organizację pracy własnej, wykazujesz inicjatywę, jesteś kreatywny, poszukujesz niestandardowych rozwiązań w pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwości  pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej.
  • Atrakcyjnye warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Stebilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z perspwktywą nawiązania długotrwałej współpracy.
  • Dużej samodzielności oraz odpowiedzialności w realizacji zadań.
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do obiadów, ZFŚS.
  • Oczywiście narzędzia pracy i niezbedne programy potrzebne do pracy Konstruktora.
  • Pracy na stanowisku kluczowym dla firmy i możliwość posiadania realnego wpływu na rozwój firmy.