ManpowerGroup Sp. z o.o.

KONSTRUKTOR/ TECHNOLOG

Miejsce pracy: Tarnów

Zakres obowiązków:

  • Analiza rysunków, konstrukcji, specyfikacji oraz innych danych dotyczących produktu proponowanych przez Klienta w celu oceny możliwości i kosztów produkcji
  • Przygotowywanie kalkulacji i wycen materiałowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Projektowanie elementów metalowych zgodnie z założeniami Klienta
  • Przygotowywanie procesu produkcji
  • Nadzór nad procesem produkcji i terminowością wykonania
  • Współpraca z dostawcami
  • Raportowanie

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Masz doświadczenie w pracy przy projektowaniu elementów metalowych
  • Posiadasz doświadczenie projektując w programie Solid Edge
  • Bardzo dobrze radzisz sobie z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi
  • Posiadasz zdolności analityczne, jesteś dokładny, systematyczny i terminowo wykonujesz powierzone obowiązki
  • Potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem pracy i jesteś zorganizowany
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (w tym słownictwa branżowego)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialności w realizacji zadań
  • Dużą różnorodność zleceń – nie będziesz projektował dwa razy tego samego
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials