Konstruktor-Technolog

JOBME S.A.

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla naszego Klienta, jednego z największych światowych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego (komponenty aluminiowe) w związku z dynamicznym rozwojem zakładu i uruchomieniem nowego projektu, poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko.

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Modelowanie, projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych produktów, modyfikacja istniejących, opracowywanie nowych rozwiązań;
  • Przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych;
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej nowych wyrobów;
  • Przygotowywanie PFMEA;
  • Nadzór nad zapewnieniem jakości dla produktu oraz procesu w zakresie realizacji projektu;
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z celami czasowymi i kosztowymi;
  • Stała współpraca z Dostawcami w celu weryfikacji rozwiązań technicznych, jakości i realizacji harmonogramu;
  • Opracowywanie i sprawdzanie modyfikacji form i okrojników do maszyn odlewniczych i pras okrawających;
  • Analiza techniczna i technologiczna dokumentacji;
  • Analiza detali i procesów odlewniczych na gotowym detalu;
  • Przygotowywanie SOR;
  • Współpraca z Kierownikami Projektu oraz wszystkimi działami firmy w zakresie realizacji projektów;
  • Stała kontrola nad techniczną zgodnością produktu ze specyfikacją klienta.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany Mechanika i Budowa Maszyn);
  • Doświadczenie na stanowisku Konstruktora w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży motoryzacyjnej;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Dobra praktyczna znajomość programów: AutoCad, Catia;
  • Umiejętność obsługi komputera, środowiska Windows oraz MS Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej w tym layoutów;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowtm atutem u Kandydata będzie:

  • Znajomość technologii odlewnictwa ciśnieniowego i/lub obróbki metali lekkich;
  • Wiedza z zakresu Lean, 5S, 8D;
  • Znajomość NX.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i dobrze płatną pracę
  • Wysoką stabilność zatrudnienia
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Opiekę medyczną
  • Możliwe wsparcie pracodawcy w procesie relokacji

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria