Opis stanowiska pracy

Firma „WOOD GLASS TEAM” Sp. z o. o.

Producent stolarki otworowej zatrudni osobę na stanowisko:

Konstruktor-Technolog

Miejsce pracy: Strzelno / Kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

- projektowanie i opracowywanie dokumentacji rysunkowej i technologicznej zgodnie z obowiązującymi normami,

- bieżąca obsługa technologiczna zleceń produkcyjnych,

- wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,

- udzielanie konsultacji technicznych z zakresu oferty firmy,

- praca na dedykowanym programie

Zapewniamy:

- umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego

- wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom

Wymagania

- znajomość drewna jako materiału obrabianego,

- doświadczenie w branży stolarki otworowej,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- umiejętność rysowania w programie Autocad,

Prezentacja firmy

Producent okien i drzwi drewnianych oraz szyby zespolonych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis