KONSTRUKTOR - TECHNOLOG

TELZAM Sp. z o.o.

Zambrów, podlaskie

Opis stanowiska pracy

  • opracowanie i wdrażanie do produkcji elementów elektronicznych,
  • nadzór technologiczny nad produkcją i modernizacją procesów technologicznych,
  • programowanie i przygotowanie do produkcji maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie: technik lub inżynier elektronik lub elektrotechnik
  • precyzja, sumienność, zdolności manualne

Oferowane warunki:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Umowa o pracę na czas określony lub na czas nieokreślony.
  • Praca 40 godzin tygodniowo

Prezentacja firmy

Producent elementów indukcyjnych na rdzeniach ferrytowych, pod indywidua... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria