Konstruktor - Technolog w dziale R&D

LED Labs Sp. z o.o.

30-418 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

LED Labs sp. z o.o.

Firma LED Labs sp. z o.o. jest jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Firma działa od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Nasza firma naprawdę dynamicznie się rozwija. Tworzymy nowe, unikalne i ciekawe produkty. Jeśli spełniasz poniższe warunki, jesteś kreatywną osobą, lubisz wprowadzać na rynki innowacyjne rozwiązania i nie boisz się wyzwań zachęcamy Cię do aplikowania.

Poszukujemy kolejnych utalentowanych osób do naszego zespołu konstrukcyjnego/R&D.

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Najważniejsze obszary działań na tym stanowisku:

  • Udział w procesie przygotowania i wdrożenia do produkcji nowych produktów,
  • Prototypowanie produktów w technologii frezowania 5D,
  • Programowanie CNC/Przygotowywanie produkcji w technologii CNC,
  • Udział w projektowaniu nowych produktów w środowisku SolidWorks, OPTIS (EZ-Light),
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Kontrolowanie terminowości, jakości w procesie powstawania prototypów i nowych konstrukcji.

Wymagania

Oczekujemy:

Doświadczenia na podobnym stanowisku,
Znajomość zasad programowania i obsługi urządzeń CNC,
Dobrej znajomości programu Solidworks,
Znajomości programów CAD,
Podstawowej znajomości technologii ekstruzji aluminium, ekstruzji tworzyw sztucznych, wtrysku tworzyw sztucznych, druku 3D,
Wykształcenia wyższego technicznego (najlepiej z zakresu mechaniki lub techniki świetlnej),
Doświadczenia w pracy z normami, dyrektywami UE itp.

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość branży oświetleniowej,
Wiedza z zakresu fotometrii i techniki świetlnej (projektowanie opraw oświetleniowych),
Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem ZW3D.

Oferujemy:

Pracę w młodym, ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zdobywającej rynki zagraniczne,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Niezbędne narzędzia pracy, atrakcyjne warunki pracy w siedzibie firmy,
Dostęp do nowoczesnych metod projektowania i prototypowania (druk 3D, frezowanie 5D, ...)
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
Pracę nad bardzo ciekawymi zagadnieniami na rozwijającym się rynku oświetlenia LED,
Swobodę we wdrażaniu własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 2C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

LED Labs: <br/>od 2006 roku importujemy oraz produkujemy artykuły oświe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria