Konstruktor Rysownik form wtryskowych Tworzywo sztuczne

P.P.U.H. Profil

Pabianice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany konstruktor form wtryskowych - w miejscowości PABIANICE

Jesteśmy firmą zajmującą się produkowaniem elementów do stolarki okiennej
z tworzywa sztucznego
pełny opis można znaleźć na stronie www.profil-pabianice.pl
Oferujemy pracę w stabilnej firmie działającej od samego początku jako lider krajowy.

Zadaniem konstruktora jest umiejętność zaprojektowania formy wtryskowej od modelu przez projekty elektrod do drążenia aż do finalnego odbioru formy na halę produkcyjną.
Konstruktor współpracuje bezpośrednio ze swoim szefem oraz kierownikiem narzędziowni.

Wymagania:
- Znajomość środowiska CAD w trzech płaszczyznach
(mile widziany SolidWorks i MegaCAD)
- umiejętność projektowania form wtryskowych - warunek KONIECZNY
- Doświadczenie w projektowaniu minimum 2 lata.

Nie szukamy zwykłych rysowników
Nie szukamy osób do przyuczenia zawodowego

Prezentacja firmy

Doświadczona i wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz wysoka jak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria