Konstruktor R&D; Nr ref.: 141/13/02/IP

NG Engineering Sp. z o.o.

Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, w związku z tworzeniem jednego z najnowocześniejszych w Europie centrów badawczo-rozwojowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

KONSTRUKTOR R&D

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów prototypowych,
  • współudział we wszystkich stadiach powstawania produktów,
  • monitorowanie parametrów jakościowych nowych produktów,
  • czynny udział w ustaleniach technicznych z poddostawcami,
  • przygotowywanie raportów i prezentacji,
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym,
  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie projektowania pojazdów, maszyn lub urządzeń,
  • mile widziane doświadczenie w dziale R&D,
  • wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji pojazdów, wytrzymałości materiałów, metalo- i materiałoznawstwa, spawalnictwa,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dobra znajomość programów do projektowania 3D typu CAD, atutem znajomość programu ProEngineer,
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • determinacja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich,
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu,
  • dokładność i terminowość,
  • prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • pracę w firmie będącej liderem w branży
  • uczestnictwo w nowych projektach realizowanych w Dziale Badań i Rozwoju,
  • rozwój zawodowy: szkolenia i kursy językowe, wyjazdy na międzynarodowe targi i konferencje,
  • wsparcie w relokacji,
  • pakiet socjalny dostosowany do potrzeb pracownika

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających: CV w języku angielskim i polskim wraz z informacją dotyczącą oczekiwań finansowych oraz możliwego terminu podjęcia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, przez NG Engineering Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Szewska 3a, 50-053 Wrocław, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem 10104, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby, w szczególności w związku z poszukiwaniem dla mnie ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z NG Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Wrocławiu oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

NG Engineering Sp. z o.o. is a leading provider of design and engineerin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria