AGS Sp. z o.o.
AGS Sp. z o.o. AGS Sp. z o.o. AGS Sp. z o.o.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firma z branży systemów zamocowań budowlanych AGS Sp. z o.o. zatrudni:

konstruktora-projektanta.

Miejsce pracy to GOSTYNIN, woj. mazowieckie

Opis stanowiska pracy:

  • opracowywanie założeń konstrukcyjnych i projektów wykonawczych, warsztatowych dla kosztorysowanych produktów,
  • wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,
  • kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa,
  • współpraca z biurami projektowymi, instytucjami badawczymi, klientem oraz innymi podmiotami w trakcie realizacji projektu,
  • prowadzenie działań w zakresie prac rozwojowych związanych z wdrażaniem nowych wyrobów.

Poszukujemy osoby ambitnej, kreatywnej, otwartej na zmiany, wytrwale dążącej do realizacji celów, zmotywowanej, efektywnej i identyfikującej się z firmą.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia konstrukcyjne do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej (obligatoryjnie),
  • znajomość norm przedmiotowych, w tym EUROKODÓW i prawa budowlanego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programów takich jak: AutoCad, Autodesk Robot, ABC rama,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z posadowieniem bezpośrednim i pośrednim lekkich konstrukcji stalowych na gruncie,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z analizą statyczną lekkich konstrukcji, stalowych i aluminiowych w obszarze ścian osłonowych i fasad wentylowanych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe oraz premia,
  • narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.