Konstruktor / Projektant opakowań kartonowych

Wykrojniki.pl Technology Brokers Sp. z o.o. Sp. k.

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz dynamiczny rozwój i mocną pozycję na rynku poligraficznym zbudowaliśmy razem z naszymi doświadczonymi pracownikami oraz stałymi klientami. Jesteśmy dostawcą usług, rozwiązań projektowych i narzędzi dla drukarni oraz firm produkujących opakowania kartonowe i tekturowe.

W związku z ciągłym rozwojem i nowymi inwestycjami poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

Wykonywanie projektów opakowań w oparciu o standardowe wzory w programie Artios Cad

Tworzenie niestandardowych konstrukcji pudełek, standów, opakowań zbiorczych, ekspozytorów, itp.

Modyfikacja projektów w zakresie budowy i funkcjonowania opakowania

Projektowanie i wycinanie prototypów opakowań

Przygotowywanie projektów wykrojników do dalszego etapu produkcji

Wymagania:

Konieczne doświadczenie w pracy na stanowisku projektowym w branży poligraficznej

Wymagana wiedza z zakresu dobierania konstrukcji opakowania do użytego materiału

Umiejętność projektowania w Auto Cad, Adobe Ilustrator, Corel Draw

Znajomość zagadnień związanych z DTP

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia

Atrakcyjne wynagrodzenie

Codziennie nowe wyzwania projektowe

Prace w miłej atmosferze

Prezentacja firmy

Co oferujemy naszym Klientom?<br/><br/> Tworzymy pomysłowe, fu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie