Konstruktor / Projektant Maszyn

P.P.H. WGM Sp. j.

Przylep, lubuskie

Opis stanowiska pracy

- projektowanie nowych urządzeń na rynek zewnętrzny jak również do wsparcia bieżącej produkcji,
- opracowanie dokumentacji technicznej: konstrukcyjno-wykonawczej, DTR, layouty,
- współudział w uruchomieniu produkcji,
- poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji.

Wymagania

- doświadczenie w projektowaniu i praktyczna znajomość zagadnień maszyn wtryskowych,
- wiedza z zakresu projektowania maszynowego, materiałoznawstwa i technologii
- mechanicznej oraz podstaw automatyki i pneumatyki, obróbki CNC,
- samodzielność i dokładność w działaniu,
- kreatywność, innowacyjność.

Prezentacja firmy

WGM - Producent opakowań PET. Od kilkunastu lat dostarczamy opako... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria