Konstruktor – projektant konstrukcji stalowych Technologia oczyszczania ścieków

Bio-Tech Sp. z o.o.

Nieporęt, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Weryfikacja dokumentacji, odpowiedzialność za kompletność i prawidłowość dokumentacji projektu;
  • Wykonywanie rysunków warsztatowych drobnych konstrukcji stalowych;
  • Koordynacja prac konstrukcyjnych, współpraca ze zleceniodawcami, nadzór projektowy nad montażem;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Fundusz socjalny;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie mechaniczne/ budowa maszyn;
  • Doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień związanych z wykonywaniem rysunków warsztatowych drobnych konstrukcji stalowych;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność poszukiwania rozwiązań;
  • Umiejętność odpowiedniego planowania realizacji;
  • Znajomość programu AutoCad i programów obliczeniowych;
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Stabilna firma zajmująca się technologią oczyszczania ścieków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne