Konstruktor projektant konstrukcji drewnianych

P.P.H.U. Romar

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- projektowanie konstrukcji drewnianych,

- przygotowywanie materiałów niezbędnych do przygotowania ofert,

- przygotowywanie dokumentacji montażowo - wykonawczych,

- optymalizacja procesów technologicznych projektowania,

- kontakt z klientami w zakresie realizacji zleceń,

- realizacja samodzielnych zadań,

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie (30 lat na rynku),

- pracę w dynamicznie rozwijającej się branży konstrukcji drewnianych,

- coroczne szkolenia techniczne,

- umowa o pracę,

- pracę w doświadczonym zespole,

Wymagania

- wykształcenie wyższe w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie,

- znajomość obsługi oprogramowania typu Autocad,

- znajomość pakietu office,

- dużym atutem będzie znajomość oprogramowania do projektowania prefabrykowanych konstrukcji drewnianych Roofcon - Trusscon, Pamir,

- zaangażowanie, kreatywność, komunikatywność,

Prezentacja firmy

Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku. Od początku z powodz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Grafika / Projektowanie