Konstruktor / Projektant Form Rozdmuchowych

P.P.H. WGM Sp. j.

Przylep, lubuskie

Opis stanowiska pracy

-konstruowanie form rozdmuchowych,
-sporządzanie dokumentacji 3D/2D, prezentacji modeli,
-tworzenie własnych projektów detali zgodnych z zapotrzebowaniem rynku,
-tworzenie specyfikacji i list materiałowych dla zaprojektowanych form,
-ścisła współpraca z Kierownikiem Technicznym Zakładu,
-rozwiązywanie bieżących problemów związanych z wytwarzaniem detali z tworzyw sztucznych w zakresie form wtryskowych oraz w procesie wtrysku i rozdmuchu,
-przygotowywanie dokumentacji odnośnie zmian, modernizacji, napraw form i nadzór nad ich przebiegiem,
-planowanie przeglądów i ich zakresu dla form rozdmuchowych,
-nadzór nad dokumentacją form i jej aktualizacja,
-odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,

Wymagania

-wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn),
-doświadczenie przy projektowaniu form rozdmuchowych dla tworzyw sztucznych,
-znajomość konstrukcji/budowy oraz projektowania form rozdmuchowych,
-znajomość technologii i procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych,
-znajomość procesów obróbki skrawaniem,
-zdolność analitycznego myślenia,
-otwartość na nowe pomysły i wyzwania,
-umiejętność samodzielnego zaplanowania harmonogramu pracy,
-praktyczna znajomość systemu 3D CAD/CAM (Siemens NX, SolidWorks),

Prezentacja firmy

WGM - Producent opakowań PET. Od kilkunastu lat dostarczamy opako... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria