KONSTRUKTOR OPRZYRZĄDOWANIA/KOMPONENTY MECHANICZNE

Avio Polska

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

• opracowywanie w porozumieniu z klientem technicznych wymagań projektowych
• tworzenie i wykonywanie planu projektowego oprzyrządowania do obsługi naziemnej komponentów silników lotniczych
• projektowanie rozwiązań technicznych oprzyrządowania
• ocena i prezentacja wyników,
• przygotowywanie raportów i specyfikacji produktu,
• współpraca z innymi działami,

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, inżynieria lotnictwa lub pokrewne),
• doświadczenie w projektowaniu złożonych komponentów mechanicznych
• umiejętność analizy konstrukcji,
• umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,
• dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość inżynierskich narzędzi projektowania przestrzennego
• zdolność analitycznego myślenia, definiowania problemów i warunków ich rozwiązania,
• inicjatywność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań zagadnień inżynierskich

Prezentacja firmy

Avio Polska jest częścią międzynarodowej grupy przemysłowej AVIO ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
szkolenia zagraniczne, premie, prywatna opieka zdrowotna, karta Benefit, nagrody świąteczne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria