Konstruktor obuwia damskiego

LIM s.c.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań na stanowisku konstruktora obuwia należy:

• opracowywanie konstrukcji nowych wzorów obuwia,
• nadzór nad wdrażaniem wzorów do produkcji,
• sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej,
• praca ze stylistami,

Oczekujemy:
• wykształcenie średnie,
• doświadczenie min. 2 lata pracy na stanowisku konstruktora obuwia lub komponentów,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

Mile widziane:
• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• doświadczenie jako konstruktor obuwia damskiego,
• znajomość obsługi komputerowych programów konstrukcyjnych (Naxos lub podobne)

Oferujemy:
• stałą pracę
• dobre warunki finansowe
• pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem obuwia "maccioni". To polska marka z ponad 30-letni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji