Konstruktor mechatronik / konstruktor mechanik

Inframet

05-082 Stare Babice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:
- projektowanie bloków mechanicznych optoelektronicznej aparatury pomiarowej
- tworzenie dokumentacji technicznej produkowanych urządzeń,
- kontakt z podwykonawcami oraz sprawdzanie wyprodukowanych komponentów
- wykonywanie prototypowych modeli urządzeń
- montaż bloków mechanicznych produkowanej aparatury optoelektronicznej
- nadzór nad montażem i jakością montowanych podzespołów

Wymagania

Wymagania
- Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie mechatroniki /mechaniki budowy maszyn
- Umiejętność projektowania w programach 3D (typu Solid Works, Inwentor)
- Zdolność do pracy w multi-dyscyplinarnytm zespole
- Wyobraźnia techniczna i umiejętność projektowania złożonych urządzeń technicznych
- Wiedza na temat produkcji elementów mechanicznych
- Akceptacja specyficznych warunków firmy Inframet (szeroki zakres produkcji, zmienność produkcji, krótkie terminy dostaw)
- Wysoka motywacja i ambicja do wykonywania urządzeń konkurencyjnych w skali światowej.

Mile widziane:
- doświadczenie minimum 1 rok, w konstruowaniu urządzeń mechatronicznych
- umiejętność wykonywania prostych prac warsztatowych
- znajomość jęz. angielskiego

Prezentacja firmy

Inframet jest producentem specjalistycznej aparatury kontrolno-pomiarow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria