Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie maszyn i urządzeń dla różnego rodzaju technologii produkcyjnych, w szczególności urządzeń do powierzchniowego montażu podzespołów elektronicznych (SMT).
  • Platforma projektowa - środowisko 3D SolidWorks, ProEngineer.
  • Optymalizacja istniejących konstrukcji, projektowanie oraz testowanie.
  • Nadzór nad optymalizacją prototypów.
  • Nadzór nad dokumentacją.

Wymagania

  • Doświadczenia w projektowaniu precyzyjnych urządzeń mechanicznych - min 1 rok.
  • Umiejętności pracy w środowisku 3D (SolidWorks, ProEngineer).
  • Znajomości zagadnień wytrzymałościowych i technologii produkcyjnych urządzeń mechanicznych.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i pozostałych programów biurowych.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w mowie i piśmie.
  • Umiejętności kreatywnego myślenia, pracy na samodzielnym stanowisku oraz pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Mechatronic Engineering prowadzi rozwój, produkcję oraz sprzedaż maszyn ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria