Opis stanowiska pracy

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa zatrudni osobę na stanowisko

Konstruktor mechanik

Miejsce pracy: Wrocław – ul. Szczecińska

Opis stanowiska:

  • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej na wyroby produkowane i nowo uruchamiane w programach CAD (preferowany Solid Edge – Solid Works)
  • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej wielko gabarytowych konstrukcji stalowych spawanych - skręcanych.
  • Uczestniczenie w pomiarach u Klientów
  • Uczestnictwo w procesach projektowych złożonych maszyn i urządzeń współpracujących z ww. konstrukcjami

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • doświadczenie manualne z konstrukcjami / maszynami będzie dużym atutem – Mile widziany „DRYG” techniczny!
  • doświadczenie z cadami 3D
  • samodzielność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczny czas pracy nastawiony na efekt pracy, a nie czas spędzony w biurze.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, dni „home office”
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość szeregu szkoleń
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole w doskonałej lokalizacji – przy obwodnicy Wrocławia ( węzeł Stadion)
  • Do dyspozycji samochód służbowy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i pakiet socjalny.

Prezentacja firmy

Firma Polnet działa już 30 lat, oferując swoim klientom komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Grafika / Projektowanie