ManpowerGroup Sp. z o.o.

Konstruktor - Mechanik

Miejsce pracy: Kielce

Numer ref. KME/061/BMO

Zadania:

  • Konstrukcyjne opracowanie pojazdów zgodnie z potrzebami klienta w zakresie mechaniki pojazdów
  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych we współpracy z innymi działami, serwisem, dostawcami i klientami
  • Opracowanie zleceń montażowych w powierzonym zakresie
  • Tworzenie analiz konstrukcyjnych
  • Udział w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Fachowe wspomaganie działów sprzedaży i zakupów w zakresie dokumentacji i rozwiązań konstrukcyjnych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki, budowy maszyn
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego do wykorzystania w codziennej pracy (min. poziom B2) - warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra obsługa komputera - pożądane znajomość programów CAD 3D, CATIA V5
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Orientacja na klienta
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials