Konstruktor Mechanik (CATIA)

Grupa Comatec

Wrocław, dolnośląskie

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz wprowadzanie zmian w już istniejących wyrobach,
  • tworzenie dokumentacji technicznej (rysunki złożeniowe, wykonawcze, raporty),
  • wsparcie produkcji podczas wdrażania projektu,
  • poszukiwanie rozwiązań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów, kosztów,
  • wsparcie techniczne klienta.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • min. 2 – letniego doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora,
  • wykształcenia wyższego mechanicznego lub pokrewnego,
  • bardzo dobrej znajomości programu CATIA,
  • dobrej znajomości rysunku mechanicznego i doświadczenia w tworzeniu dokumentacji technicznej,
  • znajomości j. angielskiego min. na poziomie B2.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz do karty Multisport.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.