Konstruktor mechanik // Automotive // CATIA // NX

Engrotec Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

* Konstruowanie kompletnych linii produkcyjnych zgrzewania karoserii samochodów marek Premium.
* Przygotowywanie koncepcji urządzeń i oprzyrządowania robotów.
* Projektowanie oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących rozwiązaniach i optymalizacja konstrukcji.
* Wykonywanie dokumentacji technicznej zgodnie z istniejącymi normami.
* Przygotowywanie dokumentacji zawierającej wykazy części.
* Projektowanie nowych urządzeń produkcyjnych lub rozwiązań technologicznych wg bieżących potrzeb Klienta.
* Współpraca z zagranicznym zespołem projektowym i działem robotyki.

Wymagania

* Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, bądź pokrewne)
* Znajomość obsługi programów CAD 3D/2D (preferowana CATIA V5 moduły: Part Design, Assembly Design, Drafting),
* Znajomość j. niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację będzie dodatkowy atutem,
* Dobra znajomość zagadnień inżynierskich,

Prezentacja firmy

EngRoTec Polska Sp. z o.o. to biuro konstrukcyjne mieszczące się w Gliwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive