Opis stanowiska pracy

  • samodzielne opracowywanie wzorów, konstrukcji mebli,
  • tworzenie szablonów, kart technicznych mebli i ich elementów,
  • odczytywanie rysunków w programie AUTO-CAD,
  • opracowywanie rozpisek materiałowych na podstawie rysunków,
  • wykonywanie wstępnych kalkulacji wyrobów (karty pracy, szacowanie kosztów),
  • mile widziana umiejętność przygotowywania rysunków w programie AUTO-CAD.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w profesjonalnym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w systemie jednozmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w branży meblarskiej,
  • znajomość rynku materiałowego i aktualnych trendów,
  • wiedza technologiczna z zakresu pracy z różnymi materiałami (drewno, metal, tkanina, skóra)

Prezentacja firmy

Fabryka Mebli Tapicerowanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne