Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 03/12/2016.

Konstruktor materiałów reklamowych i POS

01-106 Warszawa, mazowieckie

G&G Studio Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

- wykonywanie projektów technicznych konstrukcji na podstawie przekazanych wytycznych i/lub wizualizacji

- współpraca z Działem Graficzno-Projektowym i Obsługi Klienta pod kątem założeń technologicznych na potrzeby kalkulacji

- współpraca ze zleceniodawcą/klientem przy ustalaniu sposobu wykonywania danej pracy

- współpraca z Działami Produkcyjnymi (nadzór autorski nad projektem)

Wymagania

Wymagania:

- biegła znajomość Solid Edge lub innego programu do projektowania

- wykształcenie wyższe (preferowana uczelnia techniczna lub artystyczna, np.wydz. Technologia Drewna, Wzornictwo Przemysłowe)

- staranność, dokładność i zaangażowanie przy realizowanych projektach

- pomysłowość, innowacyjność. otwartość na nowe rozwiązania i technologie

- dyspozycyjność

- prawo jazdy kat. B

G&G Studio od 1994 roku zajmuje się produkcją reklamową, Visual Merchandisingiem i... wielkoformatowym drukiem cyfrowym.
www.ggstudio.pl

DRUK24h.pl
Największe Centrum Druku w Warszawie – Czynne Non Stop – absolutnie wszystko od ręki z gratisowa dostawą.
„Mordor Druk” – Druk od A do Z w Warszawskim Centrum Biznesowym „Mordor”
www.druk24h.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premie uznaniowe, nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Produkcja