Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/09/2016.

Konstruktor materiałów reklamowych i POS

01-106 Warszawa, mazowieckie

G&G Studio Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

- wykonywanie projektów technicznych konstrukcji na podstawie przekazanych wytycznych i/lub wizualizacji

- współpraca z Działem Graficzno-Projektowym i Obsługi Klienta pod kątem założeń technologicznych na potrzeby kalkulacji

- współpraca ze zleceniodawcą/klientem przy ustalaniu sposobu wykonywania danej pracy

- współpraca z Działami Produkcyjnymi (nadzór autorski nad projektem)

Wymagania

Wymagania:

- biegła znajomość Solid Edge lub innego programu do projektowania

- wykształcenie wyższe (preferowana uczelnia techniczna lub artystyczna, np.wydz. Technologia Drewna, Wzornictwo Przemysłowe)

- staranność, dokładność i zaangażowanie przy realizowanych projektach

- pomysłowość, innowacyjność. otwartość na nowe rozwiązania i technologie

- dyspozycyjność

- prawo jazdy kat. B

G&G Studio Sp. z o.o. od 1994 roku zajmuje się szeroko rozumianą produkcją reklamową i... profesjonalnym drukiem cyfrowym. W ramach firmy mamy dwa główne Oddziały.

Pierwszy: DRUK 24h.pl – CENTRUM DOBREGO DRUKU obsługuje licznych klientów przez 24h/7dni w tygodniu. Jesteśmy największym centrum druku cyfrowego i kopiowania w Warszawie. Nasi Klienci działają w branżach: szkoleniowej, eventowej, reklamowej, budowlanej i architektonicznej. Drukujemy materiały konieczne przy pracy biurowej i administracyjnej. Więcej informacji na stronie www.druk24h.pl

Drugi: INNOWACYJNA PRODUKCJA REKLAMOWA. Zajmujemy się: drukiem wielkoformatowym, grafiką na samochodach i samolotach, visual merchandisingiem, produkcją dotyczącą typowych i nietypowych konstrukcji 2D/3D, wyposażeniem witryn sklepowych, powierzchni sprzedażowych, zabudową stoisk targowych, komunikacją eventową. Nasze produkcje realizujemy od projektu przez wykonanie, zapewniając własny transport i montaż w dowolnej lokalizacji. Więcej informacji na stronie www.ggstudio.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premie uznaniowe, nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Produkcja