GD Profesja s.c.

Konstruktor Maszyn

Od: GD Profesja s.c.
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Stuttgartu

Naszym Klientem jest niemiecka firma produkująca maszyny rolnicze i ogrodnicze.

Obowiązki:
Konstruowanie części i urządzeń.
Tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną.
Kalkulacja kosztów konstruowanych części.
Planowanie produkcji.
Zarządzanie dostawami części.
Współpraca z klientem.

Wykształcenie Inżynierskie (budowa maszyn bądź pokrewne).
Min. 5-letnie doświadczenie w konstruowaniu części maszyn.
Dobra znajomość języka niemieckiego.
Bardzo dobra znajomość Auto-CAD.
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy
Zróżnicowana, interesująca praca w międzynarodowym środowisku.
Samodzielna praca z perspektywami rozwoju.
Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.
Pomoc w załatwieniu formalności.