Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k.

Jako przedsiębiorstwo prowadzone przez właściciela w drugiej generacji od ponad 50 lat opracowujemy i produkujemy pojemniki do transportu i składowania.

Naszą aspiracją jest optymalne spełnianie wymagań klientów należących w przeważającej części do kręgu producentów samochodów i ich dostawców. Dokonujemy tego dzięki zaangażowaniu i szczególnej motywacji, co pozwoliło nam zdobyć pozycję czołowego producenta w naszej branży.

Do kontynuowania dynamicznego wzrostu i zoptymalizowania organizacji przedsiębiorstwa pilnie poszukujemy do naszej nowej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

KONSTRUKTOR (m/k)

Miejsce pracy: Złotoryja

Zadania:

  • Modelowanie, projektowanie nowych produktów, modyfikacja istniejących, opracowywanie nowych rozwiązań
  • Przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych, list materiałowych
  • Wsparcie techniczne produkcji na etapie wykonywania prototypów jak i serii
  • Kierowanie projektem jako osoba do kontaktu w sprawach związanych z własnym wyrobem.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego o preferowanej specjalności Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewnej
  • Znajomość programów CAD – CATIA V5 lub/i Siemens NX 9 lub/i  SolidWorks
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora
  • Dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Umiejętności organizacji pracy własnej i samodzielności
  • Dynamizmu w działaniu, operatywności i zaangażowania

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenie w zakładzie głównym w Niemczech,
  • interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjemnym otoczeniu,
  • w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,
  • godziwe wynagrodzenie,
  • pewne miejsce pracy w solidnym przedsiębiorstwie zorientowanym na wzrost
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj