Konstruktor - Inżynier procesu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Czosnów, Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Czosnów, Warszawa

Zadania:

  • wdrażanie projektów mających na celu doskonalenie produktów i procesów produkcyjnych w obszarze urządzeń chłodniczych: szafy, stoły , lady chłodnicze,
  • nadzór nad dokumentacja techniczną i technologiczną,
  • projektowanie innowacyjnych rozwiązań,
  • standaryzacja produkcji oraz wsparcie procesów produkcyjnych,
  • optymalizacja kosztów, zwiększanie wydajności oraz monitorowanie efektów,
  • współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: mechanika i budowa maszyn, min. dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisko w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie we współpracy z produkcją (seryjną, masową) - warunek konieczny,
  • znajomość programu AutoCad, Inventor i Solid Edge - warunek konieczny,
  • język angielski min. na poziomie B2,
  • wiedza z zakresu elektroniki oraz umiejętność czytania schematów elektronicznych,
  • wiedza z zakresu obróbki blach - będzie dużym atutem,
  • dobra organizacja pracy własnej, chęć rozwoju zawodowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • umowę o prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • lokalizacja firmy - Czosnów.

Numer referencyjny: KON/WA2/06/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.