Konstruktor- hydraulika siłowa

Agencja Headhunters

Szczecin, 71-086, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego międzynarodowego Klienta, , poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor hydrauliki siłowej

Wymagania

Zadania:
• projektowanie systemów hydraulicznych i komponentów/ elektronicznych systemów sterowania
• tworzenie BOM i rozwiązań technicznych w celu osiągnięcia celów wyznaczonych przez Product Management
• Rozwój metodologii badań oraz nadzór nad testami produktów i komponentów
• Współpraca z dostawcami
• Wsparcie techniczne dla produkcji, zaopatrzenia i dostawców związanych z wymaganiami i specyfikacjami konstrukcyjnymi produktu
• Aktywna współpraca z działami produkcji, zakupów i obsługą działów w celu osiągnięcia najlepszych wyników
• Przygotowanie regulacji technicznych dla zatwierdzonych projektów zgodnie
z wymaganiami klienta

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne: hydraulika i / lub systemy sterowania i automatyki
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w danej dziedzinie: Rozwój systemu sterowania hydraulicznego i elektronicznego
• Praca w systemie CAD (Pro-Engineer mile widziane)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Gotowość do podróży i współpracy z innymi oddziałami firmy
• Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki pracy
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
• Praca w przyjaznej atmosferze

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji