Michael Page Michael Page

Konstruktor HVAC

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w Dziale Rozwoju na stanowisku Inżyniera Konstruktora HVAC.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna ulokowana w bliskiej okolicy Wrocławia zajmująca się produkcją i sprzedażą urządzeń chłodniczych oraz komponentów dla chłodnictwa i klimatyzacji.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • opracowywanie projektów nowych urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • optymalizacja istniejących produktów
  • przygotowywanie dokumentacji
  • udział we wszystkich stadiach powstawania produktów
  • wsparcie techniczne dla innych działów.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja związana z chłodnictwem, termodynamiką, mechaniką płynów.
  • doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora - mile widziane
  • doświadczenie w obsłudze programów CAD 3D - mile widziana znajomość Solid Works, ew. Catia V5, Inventor, Pro Engineer, NX
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki płynów, wytrzymałości materiałowej oraz wymiany ciepła
  • komunikatywny język angielski
  • umiejętność pracy w zespole
  • obsługa pakietu MS Office

Oferujemy

W zamian za Twoje zaangażowanie nasz klient oferuje:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku - m. in. szkolenia, udział w targach branżowych, udział w innowacyjnych projektach w tym badawczych.
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page