Konstruktor form wtryskowych

Zych Sp. Jawna

Karczew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Konstrukcja i projektowanie form wtryskowych oraz narzędzi pomocniczych
Modelowanie wyrobów zgodnie z założeniami klienta
Tworzenie dokumentacji 3D i 2D
Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zmian i napraw form i narzędzi
Nadzór nad dokumentacją konstrukcyjną
Nadzór konstruktorski nad procesem produkcji i prób technologicznych form wtryskowych
Nadzór nad przebiegiem procesów konstrukcyjnych zlecanych do wykonania przez konstruktorów zewnętrznych
Udział w przygotowaniu ofert handlowych dotyczących form wtryskowych

Wymagania

3-5 letnie doświadczenie w projektowaniu form wtryskowych.
Znajomość programów CAD (preferowany Pro/Engineer, obecnie Creo).
Znajomość budowy form wtryskowych.
Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku.

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1969 roku. W naszej firmie wyróżniamy trzy głów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji