Konstruktor - elektryka i elektronika samochodowa

​JELCZ Sp. z o.o.

55-221 Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• tworzenie i aktualizacja dokumentacji instalacji elektrycznych samochodowych zgodnie z wymogami klienta, z zachowaniem norm jakościowych oraz obowiązujących norm i przepisów,
• opracowywanie i rozwijanie nowych rozwiązań,

Wymagania

• wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym/ elektronicznym,

• znajomość programu SolidWorks,

• umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań,

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

• umiejętność pracy w zespole,

• prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

• znajomość zagadnień inżynieryjnych z zakresu budowy i działania elektrycznych i elektronicznych systemów: sterowania elementami zespołu napędowego,

oświetlenia, układów pneumatycznych, układów hydraulicznych, układów ogrzewań niezależnych, klimatyzacji

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Spółki jest: <br/> <br/>- produkcja i sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne