Konstruktor Catia5/NX z j. niemieckim

Arche Consulting

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • modelowanie, projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych produktów, modyfikacja istniejących, opracowywanie nowych rozwiązań,
  • przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej nowych wyrobów,
  • przygotowywanie DFMEA,
  • bezpośrednia współpraca z zagranicznymi Centrami Technologiczno-Rozwojowymi.

Wymagania

  • mnimum 2-3 letnie doświadczenie w środowisku CATIA V5,
  • znajomość NX będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność i doświadczenie w konstrukcji części metalowych dla sektora motoryzacyjnego,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobre umiejętności organizacji czasu pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym  oraz niemieckiego na poziomie dobrym,
  • chęć pracy w Łodzi.

Nasz Klient oferuje :

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pakiet socjalny,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie jednozmianowym,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji